Ako profesion├ílny grafik V├ím pon├║kam svoje slu┼żby na akomko─żvek grafickom v├Żstupe. Bez probl├ęmov V├ím vytvor├şm logo, n├ívrh vizitky, let├íku, svadobn├ę ozn├ímenia, spracujem knihu, katal├│g fotografia na pl├ítne, fotokalend├ír, fotomagnetky, menovky na st├┤l, etikety na f─ża┼íe na samolepiaci papier, priprav├şm grafick├ę v├Żstupy billboardu, polep na okn├í, grafick├Ż dizajn pre Va┼íu prezent├íciu, alebo webov├║ str├ínku a pod.

R├íd pre V├ís alebo Va┼íu firmu vytvor├şm logo, navrhnem kompletn├Ż vizu├ílny ┼ít├Żl, r├┤zne tla─Źoviny alebo dizajn webov├Żch str├ínok. Kladiem d├┤raz na modern├Ż, ─Źist├Ż, preh─żadn├Ż dizajn a db├ím na osobn├Ż pr├şstup a individu├ílne potreby klienta.

Pon├║kam vypracovanie reklamn├Żch kampan├ş, n├ívrh firemn├Żch log, grafick├ęho manu├ílu, ako aj poradenstvo v smere budovania corporate identity a logo dizajn. Grafick├Ż n├ívrh vypracujem pod─ża va┼íej predstavy, alebo nech├íte cel├║ kreativitu v mojich ruk├ích. Uk├í┼żky grafick├Żch n├ívrhov posielam do 1-3 pracovn├Żch dn├ş. Po vz├íjomnej komunik├ícii, uprav├şm n├ívrh tak, aby sp─║┼łal va┼íe predstavy.

Vizitky:

Od profesion├ílneho grafick├ęho n├ívrhu a┼ż po samotn├║ tla─Ź. Pon├║kam r├┤zne druhy jednostrann├Żch a obojstrann├Żch vizitiek odli┼ín├Żch tvarov. Okrem toho m├┤┼żu by┼ą laminovan├ę, plastick├ę, vypa─żovan├ę a pod.

Oznámenia:

Svadobn├ę ozn├ímenia a pozv├ínky na oslavy pod─ża va┼íich predst├ív. Pon├║kam┬á aj profesion├ílne grafick├ę slu┼żby, ktor├ę v├ím navrhn├║ jedine─Źn├ę ozn├ímenie o sob├í┼íi a oslavy.

PLAGÁTY A LETÁKY:

Reklamn├ę alebo prezenta─Źn├ę plag├íty a let├íky v r├┤znych form├ítoch a ve─żkostiach. Origin├ílny a jednoduch├Ż dizajn s modern├Żm c├şten├şm, ocen├şte nie len vy, ale aj va┼íi z├íkazn├şci. Zabezpe─Źujem aj tla─Ź let├íkov ─Źi plag├ítov. Kvalitn├í a r├Żchla tla─Ź plag├ítov a let├íkov na lesklom alebo matnom povrchu. Poskytujem r├┤zne form├íty a skladanie, pri─Źom v┼íetko graficky navrhnem.

KATAL├ôGY A BRO┼Ż├ÜRY:

Grafick├Ż n├ívrh pre katal├│g alebo bro┼ż├║rku vypracujem pod─ża va┼íej predstavy, alebo nech├íte cel├║ kreativitu v mojich ruk├ích. Po vz├íjomnej komunik├ícii, uprav├şm n├ívrh tak, aby sp─║┼łal va┼íe predstavy. Zabezpe─Źujem aj tla─Ź a samotn├║ realiz├íciu.

OBÁLKA KNIHY / ZALOMENIE STRÁN:

Du┼ía a povaha knihy je zachyten├í na jej obale. Knihy maj├║ svoju osobit├║ du┼íu a charakteristiku, ktor├í dok├í┼że zanecha┼ą hlbok├Ż dojem u ─Źitate─ża. Dojem u┼ż m├┤┼że vytvori┼ą ob├ílka knihy, ktor├í vypoved├í o svojom poklade vo vn├║tri.

STOLOVÉ A NÁSTENNÉ FOTO KALENDÁRE:

M├íte v po─Ź├şta─Źi fotky, ktor├ę m├íte tak radi, ┼że by ste sa na ne pozerali najrad┼íej cel├Ż rok? Tak pr├íve pre V├ís je t├Żm najlep┼í├şm rie┼íen├şm foto kalend├ír. Kalend├ír je ve─żmi vhodn├Żm dar─Źekom aj pre star├Żch rodi─Źov. Pon├║kam v├Żrobu a grafick├Ż n├ívrh kalend├íra z va┼íich fotiek. Pre firmy vieme umiestni┼ą logo, zhotovi┼ą dizajn v korpor├ítnych farb├ích. Vyr├íbam rozli─Źn├ę druhy kalend├írov ako stolov├Ż (t├Ż┼żdenn├Ż, dvojt├Ż┼żdenn├Ż) alebo n├ístenn├Ż kalend├ír.

BILLBOARDY ÔÇô REKLAMN├ë TABULE A POLEPY OKIEN:

Zaujmite ─Źo najviac zvedav├Żch o─Ź├ş a mysl├ş kreat├şvnou grafikou. Reklamn├ę tabule, plachty alebo billboardy s├║ skvel├Żm rie┼íen├şm, ako sa dosta┼ą ÔÇ×do hl├ívÔÇť potenci├ílnych z├íkazn├şkov. Grafick├Ż n├ívrh pre reklamn├ę tabule, billboardy ─Źi plachty vypracujem pod─ża va┼íej predstavy, alebo nech├íte cel├║ kreativitu v mojich ruk├ích. Po vz├íjomnej komunik├ícii, uprav├şm n├ívrh tak, aby sp─║┼łal va┼íe predstavy.

ETIKETY A OBALY:

Produkt sa mus├ş v oku z├íkazn├şka pred├íva┼ą s├ím, preto je d├┤le┼żit├Ż prv├Ż dojem. Zauja┼ą prv├Żm dojmom m├┤┼żete efekt├şvne s dokonalou etiketou. Jednoduch├Ż a modern├Ż dizajn bude p├║tav├Żm produktom pre va┼íich z├íkazn├şkov. Grafick├Ż n├ívrh etikety alebo obalu pre v├í┼í produkt vypracujem pod─ża va┼íej predstavy, alebo nech├íte cel├║ kreativitu v mojich ruk├ích. Uk├í┼żky grafick├Żch n├ívrhov posielam do 1-3 pracovn├Żch dn├ş. Po vz├íjomnej komunik├ícii, uprav├şm n├ívrh tak, aby sp─║┼łal va┼íe predstavy.