Ako profesionálny grafik Vám ponúkam svoje služby na akomkoľvek grafickom výstupe. Bez problémov Vám vytvorím logo, návrh vizitky, letáku, svadobné oznámenia, spracujem knihu, katalóg fotografia na plátne, fotokalendár, fotomagnetky, menovky na stôl, etikety na fľaše na samolepiaci papier, pripravím grafické výstupy billboardu, polep na okná, grafický dizajn pre Vašu prezentáciu, alebo webovú stránku a pod.

Rád pre Vás alebo Vašu firmu vytvorím logo, navrhnem kompletný vizuálny štýl, rôzne tlačoviny alebo dizajn webových stránok. Kladiem dôraz na moderný, čistý, prehľadný dizajn a dbám na osobný prístup a individuálne potreby klienta.

Ponúkam vypracovanie reklamných kampaní, návrh firemných log, grafického manuálu, ako aj poradenstvo v smere budovania corporate identity a logo dizajn. Grafický návrh vypracujem podľa vašej predstavy, alebo necháte celú kreativitu v mojich rukách. Ukážky grafických návrhov posielam do 1-3 pracovných dní. Po vzájomnej komunikácii, upravím návrh tak, aby spĺňal vaše predstavy.

Vizitky:

Od profesionálneho grafického návrhu až po samotnú tlač. Ponúkam rôzne druhy jednostranných a obojstranných vizitiek odlišných tvarov. Okrem toho môžu byť laminované, plastické, vypaľované a pod.

Oznámenia:

Svadobné oznámenia a pozvánky na oslavy podľa vašich predstáv. Ponúkam  aj profesionálne grafické služby, ktoré vám navrhnú jedinečné oznámenie o sobáši a oslavy.

PLAGÁTY A LETÁKY:

Reklamné alebo prezentačné plagáty a letáky v rôznych formátoch a veľkostiach. Originálny a jednoduchý dizajn s moderným cítením, oceníte nie len vy, ale aj vaši zákazníci. Zabezpečujem aj tlač letákov či plagátov. Kvalitná a rýchla tlač plagátov a letákov na lesklom alebo matnom povrchu. Poskytujem rôzne formáty a skladanie, pričom všetko graficky navrhnem.

KATALÓGY A BROŽÚRY:

Grafický návrh pre katalóg alebo brožúrku vypracujem podľa vašej predstavy, alebo necháte celú kreativitu v mojich rukách. Po vzájomnej komunikácii, upravím návrh tak, aby spĺňal vaše predstavy. Zabezpečujem aj tlač a samotnú realizáciu.

OBÁLKA KNIHY / ZALOMENIE STRÁN:

Duša a povaha knihy je zachytená na jej obale. Knihy majú svoju osobitú dušu a charakteristiku, ktorá dokáže zanechať hlboký dojem u čitateľa. Dojem už môže vytvoriť obálka knihy, ktorá vypovedá o svojom poklade vo vnútri.

STOLOVÉ A NÁSTENNÉ FOTO KALENDÁRE:

Máte v počítači fotky, ktoré máte tak radi, že by ste sa na ne pozerali najradšej celý rok? Tak práve pre Vás je tým najlepším riešením foto kalendár. Kalendár je veľmi vhodným darčekom aj pre starých rodičov. Ponúkam výrobu a grafický návrh kalendára z vašich fotiek. Pre firmy vieme umiestniť logo, zhotoviť dizajn v korporátnych farbách. Vyrábam rozličné druhy kalendárov ako stolový (týždenný, dvojtýždenný) alebo nástenný kalendár.

BILLBOARDY – REKLAMNÉ TABULE A POLEPY OKIEN:

Zaujmite čo najviac zvedavých očí a myslí kreatívnou grafikou. Reklamné tabule, plachty alebo billboardy sú skvelým riešením, ako sa dostať „do hláv“ potenciálnych zákazníkov. Grafický návrh pre reklamné tabule, billboardy či plachty vypracujem podľa vašej predstavy, alebo necháte celú kreativitu v mojich rukách. Po vzájomnej komunikácii, upravím návrh tak, aby spĺňal vaše predstavy.

ETIKETY A OBALY:

Produkt sa musí v oku zákazníka predávať sám, preto je dôležitý prvý dojem. Zaujať prvým dojmom môžete efektívne s dokonalou etiketou. Jednoduchý a moderný dizajn bude pútavým produktom pre vašich zákazníkov. Grafický návrh etikety alebo obalu pre váš produkt vypracujem podľa vašej predstavy, alebo necháte celú kreativitu v mojich rukách. Ukážky grafických návrhov posielam do 1-3 pracovných dní. Po vzájomnej komunikácii, upravím návrh tak, aby spĺňal vaše predstavy.